K 2022 Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarı

21.10.2022 18:20:10

K plastik ve kauçuk için dünya çapında en anlamlı fuardır. K Fuarı, 19 ila 26 Ekim 2022 tarihleri arasında Duesseldorf'ta düzenlenecektir.

K 2022, plastik ve kauçuk sektörü için dünyanın önde gelen fuarıdır. K fuarı her üç yılda bir tüm sektör için bir amiral gemisi etkinliği olarak hizmet vermektedir. Fuar, çok çeşitli ürün segmentleri ve destekleyici etkinlikler sunarak kesinlikle paha biçilmez bir deneyim sunuyor.

Konusunda en önemli ve en kapsamlı fuarlardan biri olan Uluslararası Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarı Düsseldorf’ta düzenleniyor. Dünyanın her yerinden birçok katılımcısı olan fuar, yabancı pazarlardaki payınızı artırma ve Plastik - Kauçuk Sanayi sektöründeki son gelişmeleri yerinde görme imkanı yaratıyor. Uluslararası Plastik ve Kauçuk Sanayi Fuarı 19 - 26 Ekim 2022 / ALMANYA – Düsseldorf'da düzenlenecek. Fuarda sergilenecek ana konular; hammadde ve destek ürünler, plastik ürünler ve işleme, plastik ve kauçuk makina ve ekipmanları, plastik ve kauçuk sanayi için hizmetlerden oluşuyor.

İnovasyon, Bilgi ve Yatırım için Sektörün Buluşma Noktası

K plastik ve kauçuk için dünya çapında en anlamlı fuardır. 19 ila 26 Ekim 2022 tarihleri arasında Düsseldorf'ta düzenlenecek fuara sizler de katılabilirsiniz. 3.000'i aşkın katılımcı sayısı ile K, 2022 yılında da ideal iş ve irtibat platformu olacak. Plastik ve kauçuk sanayilerinin lider kuruluşları sektörün ürün/hizmet yelpazesinin tamamını azami uluslararası düzeyde göstermektedir.

Fuar 8 gün Boyunca Ziyaret Edilebilecek

Etkinlik 19-26 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında Messe Düsseldorf'ta yapılacak. Etkinliğin son 2019 baskısında yaklaşık 225.000 ticari ziyaretçi ve 3.300'ün üzerinde sergileyen şirket vardı. Plastik mamul imalatı, Lastik imalatı/ Kauçuk işleme, Kimya sanayi, Ambalaj/Dağıtım, İnşaat ve Konut, Otomotiv/Havacılık ve uzay sanayi, Elektronik/Elektroteknik, Makine ve tesis imalatı, Tarım Tıp teknolojisi/Hassas mekanik/, Optik, Bilgi ve iletişim teknolojisi, Enerji teknolojisi/Fotovoltaik, Spor/Hobi sektörlerinde paha biçilmez bir deneyim sunan dünyanın önde gelen fuarına sizde katılmadan geçmeyin!

 

Fuar organizator web sitesi:  https://tr.k-online.com/