Teknik Destek

Sıfırgibi Makina oluşturduğu büyük servis ağı, kendi bünyesinde yer alan yüksek teknolojiye sahip ekipmanları ve uzman teknik servis ekibi ile Türkiye’nin her yerinde kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Bünyemizde ki SIFIRGİBİ 2.el makinaların Gerekli Tüm bakımlarını yaptıktan sonra Müşterilerine sunmaktayız.

Satış SONRASI

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Deneyimli servis teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen yıllık periyodik bakımlar, makinalarınızın sorunsuz çalışmasını garanti eder.

Sıfırgibi Makina bakımları size nasıl bir fayda sağlar ;

  • Servis uzmanlarımız tarafından sağlanan yüksek bakım kalitesi,
  • Zamanla oluşabilecek arızaların zamanında tespiti,
  • Planlanmayan makine duruş sürelerinin azaltılması,
  • Bakım sözleşmesi kapsamında özel fiyatlarla maliyet tasarrufu,

 

Önceden belirlenmiş zaman aralıkları ile sürekli tekrar eden ve bir takvime bağlı olacak şekilde gerçekleştirilen periyodik bakımlarda CNC tezgahınızda gerçekleşebilecek birçok problemin önceden önüne geçmiş ve bu sayede oluşabilecek plansız ve hesapsız maliyetlerden korunmuş olursunuz.

– Periyodik bakım uygulanan CNC tezgahlarda, yakın dönemde karşılaşılabilecek olası arızalar bakım sırasında önceden öngörülüp giderileceği için firmanızın üretimi asla aksamaz ve bakımdan daha fazla olan arıza maliyetlerinin önüne geçilmiş olur. Böylelikle hem bakım maliyetleri önceden planlanır hem de makinanızın gerçek işletme maliyetleri hesaplanabilir.

– Periyodik bakım sırasında değişmesi önerilen yedek parçalar için, ilk bakışta ekonomik fakat kısa sürede sürpriz maliyetlere yol açabilecek yedek parçaları değil, üretici onaylı, orijinal yedek parçalar kullanılır. Yapılan bakım hizmeti bu sayede garanti altına alınmış olur.

– Periyodik bakım sayesinde, makinanızın çalışma verimliliği ve performansı daima ilk günkü seyrindedir. Bu hem beklenmedik arıza maliyetlerinin önüne geçilmesine hem de toplam maliyetleriniz azalarak verimliliğinizin artmasına sebep olur.

– Periyodik bakımlarda kullanılan yüksek teknolojiye sahip ölçü ve kontrol cihazları ile makinanız ilk günkü fabrikasyon ayarlarında çalışmaya devam eder. Ayrıca olası problemlerin kaynağı kesin olarak tespit edileceğinden, yapılan müdahaleler ile problemler kısa zamanda çözüme ulaşır.

– Düzenli yapılan ve kayıt altına alınan bakımlar, makinanızı değerli kılarak, değişim veya yenileme dönemlerinde makinenizin ikinci el satış değerinin emsallerinden çok daha üzerinde bir fiyat avantajı sağlar. Bu da size zarar olarak değil, kar olarak döner.