Sıfır Gibi Makine'nin Depremzedelere Yardım Kampanyası

17.2.2023 12:50:25

6 Şubat 2023 Türkiye ve Suriye’yi Etkileyen 7.7 Büyüklüğünde Deprem

Sıfır Gibi Makine'nin Depremzedelere Yardım Kampanyası 

6 Şubat 2023 Türkiye ve Suriye’yi Etkileyen 7.7 Büyüklüğünde Deprem 

Depremler, dünyanın birçok yerinde can ve mal kaybına neden olan doğal afetlerdir. Ülkemiz deprem kuşağında yer aldığından, her ne kadar alınan önlemlerle deprem zararları en aza indirilmeye çalışılsada, depremlerin neden olduğu yıkım ve kayıplar maalesef hala yaşanmaktadır. Deprem sonrası en zorlu süreçlerden biride, afetzedelerin yeniden hayata tutunma çabalarıdır. 

6 Şubat 2023 tarihinde Türkiye ve Suriye'de meydana gelen depremler, ülkemizde ne yazık ki yıkım ve kayıplara neden oldu. Deprem bölgesinde yaşayan aileler, depremin ardından zorlu bir süreçle karşı karşıya kaldılar. Ancak, bu zorlu süreçte dayanışma ve yardımlaşma ruhu da en güzel şekilde ortaya çıktı. 

6 Şubat depremi gösterdi ki, insanlar bir arada güçlüdür. Toplum olarak birbirimize destek olursak, zorlu süreçlerin üstesinden gelebiliriz. Sıfır Gibi Makine olarak, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmenin önemine inanıyoruz. Deprem bölgesinde yaşayan ailelerin zorlu süreçlerinde yanlarında olmak ve onlara destek olmak için elimizden geleni yapmaktan mutluluk duyacağız. 

Sıfır Gibi Makine Yardım Kampanyası: 1 Aileye İş İmkanı ve 1 Yıllık Ev Kirası Yardımı 

Sıfır Gibi Makine olarak, bu kapsamda yardım kampanyası girişimi başlattık ve deprem bölgesinde yaşayan bir aileye yardım eli uzatmak istiyoruz. Teknik servis birimimizde iş imkanı ve 1 yıllık ev kirası yardımı sağlayarak, afetzedelerin hayatını kolaylaştırmaya ve yeniden ayaklarını yere basmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Bu yardımımızın, en azından bir aile için büyük bir fark yaratacağına inanıyoruz. 

Yardıma ihtiyacı olan ailelerin bizimle iletişime geçmelerini rica ediyoruz. Yardım talebinde bulunmak isteyen aileler, bizimle e-posta yoluyla iletişime geçebilirler.  

Sosyal Sorumluluk 

Bu tür yardım kampanyalarına katılmak ve insanların hayatlarına dokunmak, herkesin yapabileceği bir şeydir. Siz de çevrenizdeki yardıma ihtiyacı olan kişilere destek olabilirsiniz. Küçük adımlarla başlayarak, büyük farklar yaratabilirsiniz. Unutmayın, herkesin birbirine ihtiyacı vardır. 

info@sifirgibimakina.com